0

SUPERLIGA SRBIJE: Poker ‘zmajeva’ u Lučanima, Voždovac prekinuo seriju od dva uzastopna poraza!

Objavljeno: 08.03.22 u 19:22

U okviru 26. kola Superlige Srbije, fudbaleri Voždovca savladali su Mladost u Lučanima rezultatom 2:4.

Uspeli su gosti danas da iskoriste greške protivnika i na taj način ostvare prekinu seriju od dva poraza. Domaćin je poveo već u sedmom minutu kada se u strelce upisao Gordić, dok je Lacickas svega pet minuta kasnije uspeo da izjednači.

U 43. minutu zahvaljujući Milošu Pantoviću, Voždovac je uspeo da preokrene rezultat i na odmor ode sa 1:2. Nije se dugo čekalo na 1:3, pošto je Ćirković u 51. minutu zatresao mrežu Mladosti.

Pokušavali su domaći da se vrate u ‘život’, ali onda je Janko Tumbasević zbog nespretnog starta zaradio drugi žuti karton i svojoj ekipi napravio veliki problem. Već tada se moglo naslutiti ko će iz ovog meča izaći kao pobednik, a za 4:1 pogodio je Marko Ivezić.

Superligaš iz Lučana je uspeo da umanji na 2:4, kada je Vladimir Radivojević prelepim golom matirao protivničkog golmana.