0

BORJAN VODI KANADU U KATAR: Golman Zvezde blistao i ponovo ostao nesavladan – nakon meča fešta! (VIDEO)

Objavljeno: 03.02.22 u 08:59

Ako se Kanada plasira na Svetsko prvenstvo, veliki deo zasluga za taj uspeh će ići na račun Milana Borjana.

Severnoameričke reprezentacija se bliži velikom uspehu posle 30 godina, a u poslednjem duelu je sa 2:0 savladan El Salvador na gostovanju, pa ukoliko ostvare pobede i u poslednja tri meča, sigurno će putovati u Katar.

Na tri utakmice u ovoj godini, golman Crvene zvezde nijednom nije bio savladan, prvo je pao Honduras, pa SAD i sada El Salvador. Kanađani su opsedali gol El Salvadora, ali nisu mogli do gola sve do 66. minuta kada je pogodio Atiba Hačinson, iskusni vezista Bešiktaša. Konačan rezultat meča postavio je Džonatan Dejvid u trećem minutu nadoknade.

(VIDEO:YouTube/OneSoccer)

Borjan je između dva gola izvukao dve sjajne intervencije, ponovo oduševio navijače Kanade i doveo ih pred vrata uspeha koji nije ostvaren još od 1986. godine. Nakon meča, nastalo je veliko slavlje igrača, a te momente podelio je upravo Borjan na svom Instagram profilu.