VELIKA TRAGEDIJA NA FULAMOVOJ UTAKMICI: Navijač preminuo od srčanog udara!

Objavljeno: 30.01.22 u 08:18

Rezultat više nije bio u prvom planu.

Jučerašnji meč između Fulama i Blekpula, obeležila je strašna tragedija, a sve je počelo kada je navijaču pozlizlo. On je momentalno transportovan u bolnicu, ali je nakon nekoliko sati nažalost preminuo od posledica srčanog udara.

Ovo je samo jedan u nizu slučajeva da se ovakve scene događaju na utakmicama u Engleskoj. Već nekoliko puta od starta sezone, dešavalo se da navijačima pozli na tribinama, ali srećom, većina tih slučajeva završavala se pozitivno.

Podsećamo, ovaj susret je završen rezultatom 1:1, a jedini pogodak za Fulam, postigao je srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović, već u 6. minutu igre. Izjednačenje gostima doneo je Bovler u 57. minutu.

Uprkos ovom remiju, Fulam ostaje prvi na tabeli sa 58 poena iz 28 mečeva. Sa druge strane, Blekpul zauzima 14. poziciju sa 37 bodova.