1

Aleksandar Katai Fudbal-UEFA Europa League Group F-Season 2021/2022-Crvena Zvezda v Midtjilland Beograd, 04.11.2021. foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

FORMA JE PROLAZNA, KLASA JE VEČNA: Zvezda se ‘igra’ sa Napretkom, Katai pokazao zbog čega je majstor ove igre! (VIDEO)

Objavljeno: 05.12.21 u 14:20

U toku je utakmica između Napretka i Crvene zvezde, a nakon prvog poluvremena gosti vode rezutltatom 0:2.

Ekipa srpskog šampiona sjajno je otvorila utakmicu u Kruševcu, već u 5. minutu je ‘načeta’ mreža domaćeg tima. Nakon prvog kornera, Zvezda je stigla u vođstvo.

Katai je uputio sjajan centaršut, Eraković je sa prve stative loptu prebacio na drugu, a Rodić nije imao težak zadatak pa je glavom samo ubacio loptu u mrežu.

Nstavila je Zvezda da stvara šanse, ali je mladi Jordanov par puta sjajno intervenisao i sprečio da još neka lopta završi iza njegovih leđa.

Prednost je udvostručio Aleksandar Katai u 43. minutu. Mladi Njegoš Petrović je fantastično uposlio ‘Magika’ koji je samo ‘bocnuo’ loptu i matirao protivničkog golmana.