0

ZVEZDA UBEDLJIVA PROTIV RADNIČKOG: Velika podrška Delija sa tribina! (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 31.10.21 u 15:30

Crvena zvezda uspela je da savlada Radnički 1923 rezultatom 0:3.

Aktuelni šampion Srbije protivnika je načeo u 18. minutu kada je posle šuta Ivanića lopta pogodila Milana Milanovića i promenila pravac, prevarivši Ognjena Lukića.

Drugi gol crveno-beli su postigli u najgorem trenutku po rivala. Igrala se nadoknada prvog poluvremena kad je  Milan Pavkov  zatresao mrežu. Sjajno je Pavkov šutirao glavom sa 11-12 metara na centaršut Rodića.

Početkom drugog poluvermena Aleksandar Katai povećava prednost gostiju.  Katai se vratio na teren i postigao gol u 49. minutu. Oslobodio se Filipovića i onda precizno šutirao po zemlji sa dvadesetak metara.

Tokom celog meča Delije su pevale i pružile veliku podršku svom timu. Ovakav odgovor se očekivao posle debakla u Surdulici.

Crvena zvezda sada ima posla u Ligi Evrope, na „Marakani“ dočekuju Ludogorec. Radnički 1923 u narednom kolu dočekuje Mladost.