0

VELIKI PROPUST LEGENDARNOG GOLMANA: Bufon primio gol sa 30 metara! (VIDEO)

Objavljeno: 02.10.21 u 23:55

Fudbaleri Parme ispustili su dva gola prednosti na gostovanju SPAL-u i remizirali rezultatom 2:2 (0:1) u meču 7. kola Serije A.

Parma je vodila sa 2:0  golovima Tutina u 27. i Vaskeza u 68. minutu, ali nisu uspeli da obezbede pobedu. Uspeo je SPAL da smanji rezultat na 2:1 pogotkom Federika Vivijanija sa 30 metara iz slobodnog udarca.

Golman Parme, čuveni Đanluiđi Bufon možda je mogao da bolje reaguje u toj situaciji.

Ipak u situaciji kod izjednačujućeg gola legendarni golman nije imao nikakvu šansu u 91. minutu kada je Lorenco Kolombo prelepo pogodio za konačnih 2:2.