0

POTEZ ZA TV ŠPICE: Fudbaler Proletera ‘detonirao bombu’ i postigao jedan od najlepših golova u Superligi – golman u neverici! (VIDEO)

Objavljeno: 18.09.21 u 17:40

Fudbaleri Proletera na ‘Karađorđu’ igraju meč osmog kola Superlige Srbije protiv lučanske Mladosti.

Gosti su na poluvreme otišli sa velikih 1:3, a nadu domaćoj publici vratio je fenomenalnim pogotkom na startu drugog dela Marko Vukasović.

Ovaj 31-godišnji Cetinjanin je u 47. minutu postigao jedan od najlepših golova viđen ove sezone na superligaškim terenima.

Naime, nakon kornera sa leve strane koji je izveo Viktor Živojinović golam gostiju Kosić je loše izbio loptu, koja se vratila u posed igračima Proletera. Vukasoviću je saigrač ostavio loptu na ivici kaznenog prostora, a zadnji vezni tima sa Slane bare je poslao projektil pod prečku. Tačnije, lopta se dva puta odbila od prečke, pre nego je prešla gol liniju i u čudu ostavila golmana Mladosti.

Inače, Vukasović je ovog leta stigao iz mađarskog Gjora, ovo mu je peta utakmica i prvi gol u ovom timu.