21.8.2021. Beograd Srbija foto: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

CRVENO-BELI NA DEOBI PRVOG MESTA: Katai zabeležio gol i asistenciju! (VIDEO)

Objavljeno: 21.08.21 u 21:28

Crvena zvezda uspela je da slavi posle peokreta.

Šesto kolo Superlige Srbije donelo nam je uzbudljiv meč između Crvene zvezde i TSC.

Gosti iz Bačke Topole došli su u vođstvo golom Zeca u 25. minutu, ali nedugo zatim, u 29. minutu, Krstičić poravnava rezultat. Rezultatom 1:1 otišlo se na pauzu.

View this post on Instagram

A post shared by HOT SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs)

Na poluvremenu Dejan Stanković je napravio dve izmene od kojih je jedna bila ključna. U igru je ušao Aleksandar Katai i posle samo pet minuta provedenih na terenu postigao gol.

Domaćini su imali prednost i držali igru pod kontrolom, a zatim je u 78. minutu usledila greška na sredini terena, Katai je vukao sve do protivničkog šesnaesterca, uposlio Bena na drugoj stativi, kome nije bilo teško da smesnu loptu u nebranjeni deo mreže.

Crvena zvezda pobedom od 3:1 deli prvo mesto sa TSC, uz utakmicu manje. Na trećem mestu se nalazi Partizan koji ima bod manje od obe ekipe, ali i dve utakmice manje od TSC i jednom manje od crveno-belih.

Naredna utakmica Crvene zvezde je revanš meč sa Klužom u Rumuniji, dok TSC dočekuje Mladost.