0

DRAMA U ZAVRŠNICI: Palo šest golova!

Objavljeno: 22.07.21 u 15:43

Napadač Evertona obeležio meč.

Brazil je odlično otvorio meč, a u 30. minutu već je bilo 3:0. Za takav rezultat pobrinuo se izuzrtno raspoloženi Ričarlison golovima u 7., 22. i 30. minutu. Priliku da poveća prednost je imao Mateus Kunja, ali nije uspeo da pogodi mrežu sa bele tačke.

Drugo poluvreme pripalo je Nemcima. U 57. minutu Nadiem Amiri smanjuje prednost, ali radost nije dugo trajala jer dva minuta kasnije drugi žuti karton dobio Arnold i tako ostavio svoje igrače na cedilu. Fudbaleri Nemačke se nisu predavali, pa su pogotkom Ahea u 85. minutu uveli meč u drama završnicu.

Međutim Brazilci su ostali pribrani, čekali grešku Nemačke i dočekali. Posle kontre u 94. minutu akciju je golom završio Paulinjo i time postavio konačan rezultat BrazilNemača 4:2.