Domaći fudbal Fudbal Top News
11:12 06.05.2021.

NOVA UŽASNA POVREDA NA SRPSKIM TERENIMA: Bivši napadač Zvezde pao kao pokošen, hitno ga prevezli u bolnicu! (VIDEO)

FOTO: Youtube/Screenshot

Bivši fudbaler Crvene zvezde Predrag Sikimić glavni je akter horor povrede, koja se desila juče, na utakmici Prve lige Srbije.

Sikimić trenutno nosi dres Železničara iz Pančeva koji je na svom terenu dočekao ekipu Grafičara, u okviru 31. kola.

U 71. minutu dogodio se nemili događaj, nakon žestokog sudara sa golmanom, bivši fudbaler Crvene zvezde ostao je da leži na travi.

Pošto se nije pomerao, Sikimića su bez svesti prevezli u lokalnu bolnicu, nakon čega je iz Pančeva prebačen na VMA.

PROČITAJTE JOŠ: POBEGAO IZ GRADA, SMISAO SA PORODICOM PRONAŠAO NA SELU: Bivši fudbaler Partizana baš ume da uživa, pogledajte ovaj raj na zemlji! (VIDEO)

Kako nezvanično saznajemo, on je doživeo težak prelom jagodične kosti

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ftbl.serbia (@ftbl.serbia)

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...