0

NIJE MOGAO FULAM DO NOVIH BODOVA: Mančester silan, Mitar igrao pola sata!

Objavljeno: 13.03.21 u 23:52

Građani su pokazali zašto se nalaze na prvom mestu.

U okviru 28. kola Premijer lige, Mančester Siti je lako izašao na kraj sa domaćim Fulamom. Rezultat je bio 3-0, a sva tri gola postignuta su od 47. do 60. minuta.

Uspeo je Fulam da se odbrani u prvom poluvremenu. Ipak, gotovo čim su istrčali na teren, već u 47. minutu pao je gol. Stons je zatresao Areolinu mrežu.

Igrao se 56. minut, gosti su pravili veliki pritisak na odbrambene igrače Fulama i desila se greška. Situaciju je najbolje iskoristio Gabrijel Hesus i tako uvećao prednost svog tima.

Samo 4 minuta kasnije, ponovo je presing Sitija dao rezultat. Adarabiojo gubi loptu, a potom pravi penal nad Toresom. Udarac sa bele tačke izveo je Aguero i tako postavio konačan rezultat.

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović, na teren je ušao u 63. minutu i igrao je do kraja utakmice.