0

TOTENHEM NIJE USPEO DA SLAVI U GRADSKOM DERBIJU: Fulam stigao do važnog boda!

Objavljeno: 13.01.21 u 23:35

Totenhem ponovo kiksao!

Fudbaleri Totenhema su na domaćen terenu  protiv Fulama odigrali nerešeno, 1:1(1:0) u meču zaostalog 16. kola Premijer lige.

Domaćini su bolje ušli u meč i u 25. minutu Hari Kejn je posle centaršuta Serhija Regilona, glavom pogodio za 1:0. Ovim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku meča gosti su u 74. minutu došli do pogotka, a strelac je bio Ivan Kavaleiro i tako postavio konačan rezultat.

Aleksandar Mitrović nije bio ni na klupi u ekipi Fulama.

Totenhem je posle ovog remija ostao na šestoj poziciji sa 30 osvojenih bodova, šest manje od lidera Mančestera, dok Fulam ima 12 bodova i zauzima 18. poziciju u prvenstvu.

U narednom kolu Totenhem gostuje Šefild junajtedu, dok Fulam dokčekuje ekipu Čelzija.