AdmiralBet ABA Liga Košarka
14:05 22.11.2020.

NEĆETE VEROVATI O ČEMU SE RADI: Košarkaši Mege i Primorske oborili neslavni rekord – ovo nikada niko nije uradio u ABA ligi!

Košarkaši Mege su u okviru 8. kola ABA lige zabeležili i treću pobedu u nizu pošto su na gostujućem terenu posle produžetka savladali ekipu Koper Primorska sa 69:71 (26:23, 16:14, 5:9, 16:17, 6:8).

Izabranici trenera Vladimira Jovanovića su u Areni Bonifika do 6. trijumfa u regionalnom takmičenju došli posle izuzetno uzbudljivog meča gde su u finišu regularnog dela sa dve trojke izborili produžetke, da bi potom u dodatnih pet minuta odigrali dobru odbranu i zabeležili novu pobedu u ABA ligi.

PROČITAJTE JOŠ: ATALANTA JE DOBILA OZBILJNU KONKURENCIJU: Još jedan NBA tim ‘stao u red’ za Bogdana Bogdanovića!

Ono što je posebno zanimljivo, jeste rezultat u trećoj četvrtini, što je najmanje u istoriji ABA lige. Dešavalo se da bude 15 poena, ali nikada 14 kao na ovoj utakmici.

Primorska je upisala svega pet poena, dok je Mega bila nešto bolja sa devet.

FOTO: Mega

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...