PRAVA GOLEADA I FENOMENALNA UTAKMICA: Četiri gola za samo 10 minuta!

Objavljeno: 01.11.20 u 21:21

Fudbaler kome je Borjan odbranio penal, doneo pobedu Kopenhagenu!

U okviru sedmog kola Superlige Danske sastali su se Kopenhagen i Lingbi. Prava goleada viđena je na ‘Parken’ stadionu.

U 42. minutu Vind je doneo prednost domaćinu nakon asistencije Fišera. Samo dva minuta kasnije Rasmusen postiže autogol i duplira prednost Kopenhagena. Do kraja prvog dela igre rezultat se nije menjao.

Kako je krenulo drugo poluvreme, krenula je i prava ‘kiša’ pogodaka!

U 50. minutu Fosgard je smanjio na 2:1. Ovaj gol je pomogao gostima da povrate veru u dobar rezultat. Samo četiti minuta kasnije, Torp donosi izjednačenje. Domaćin nije dobro izgledao u tom trenutku i delovalo je da Lingbi ima šansu i za potpuni preokret.

Čovek koji je promašio odlučujući penal protiv Crvene zvezde u prošlosezonskim kvalifikacijama za Ligu šampiona, Džonas Vind, odlučio je da reši pitanje pobednika. U 56. minutu je postigao drugi pogodak na meču i doneo novu prednost Kopenhagenu. Četiri minuta kasnije Vilček postiže gol i postavlja konačan rezultat.

Kopenhagen – Lingbi 4:2

Imali smo priliku da vidimo čak četiri postignuta gola u periodu od samo 10 minuta.