Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Mačvu u Šapcu sa 3:0, a nakon trijumfa Dejan Stanković je dao prilično emotivnu izjavu.
Ona je bila inspirisana nedavnim tragičnim događajem kada je na treningu preminuo bivši košarkaš Crvene zvezde, Majkl Odžo.
Pred kamere televizije Arene sport odmah posle utakmice Stanković je stao u naopačke obučenom dresu KK Crvena zvezda, Majkla Odža, sa brojem 50 koji je nosio nigerijski centar.
Trener fudbalera Zvezde je košarkaša video dva puta na aerodromu i bilo mu je dovoljno da zaključi o kakvoj se osobi radi.
– Ovo je za njegovu familiju, za prijatelje, saigrače i one koji su ga poznavali. Dva puta sam ga video na aerodromu i najbolje ga opisuje ono kako su ga zvali, ‘div’ mekog srca. Neka mu je večna slava, na ivici suza je izjavio Stanković.