Evropske lige Fudbal
21:55 25.06.2020.

PONUDA KOJA SE NE ODBIJA: Prijović dobio ‘masnu’ ponudu iz Amerike

FOTO: HOTSPORT

Priča se nedeljama unazad o tome gde bi Aleksandar Prijović mogao da nastavi karijeru.

Kako prenose grčki mediji, na adresu srpskog napadača stigla je ponuda iz MLS lige, a ovakvu teško da bi Prijović mogao da odbije. Naime, on bi po slovu ugovora za 18 meseci zaradio 3.500.000 evra.

Podsetimo, Prijović je pre godinu ipo dana odlučio da Solun zameni Saudijskom Arabijom. PAOK je prihvatio ponudu Al Itihada od 5,3 miliona evra, a srpski fudbaler neće po dobrom pamtiti boravak u Arabiji. Klub ga je odstranio nakon godinu dana, a Srbin nije bio spreman na raskid ugovora.

Pominjali su se povratak u PAOK i mogući dolazak u Crvenu zvezdu, klub iz Ljutice Bogdana bio je spreman da mu ponudi platu od 1.2 miliona, a to nije zadovoljilo njegove apetite.

Navodno je na stolu ponuda po kojoj bi Amerikanci pozajmili Prijovića na 18 meseci i za taj period spremni su da papreno plate.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...