Domaći fudbal Fudbal
12:37 13.01.2020.

STOJKOVIĆ NA METI PARTIZANA: Bek crveno-belih je želja ‘parnog valjka’?!

FOTO: FK Partizan

Desni bek je na radaru Partizana prenosi ‘Espreso’, a hoće li pojačati Partizan zavisi od statusa Nemanje Miletića.

Talentovani fudbaler Aranđel Stojković počeo je karijeru u Teleoptiku, potom je nastupao u BSK iz Borče, OFK Beogradu i Spartaku, priliku da obuče dres prvog tima Partizana nije imao. 

SAVO PITAN DA PROKOMENTARIŠE IZJAVU TERZIĆA: Evo šta je trener Partizana poručio generalnom direktoru Zvezde

Stojković je ove sezone standardan u dresu Vojvodine, a olakšavajuća okolnost po Partizan mogla bi da bude činjenica da mu na leto ističe ugovor.

KAKO SI MOGAO – MILJANIĆ: Savo Milošević me je duboko razočarao

Ipak, mnogo toga zavisi od mogućeg transfera Nemanje Miletića, tek ukoliko on napusti Humsku Stojković bi mogao da pojača Partizan.

Stojković je u leto 2018. godine iz Spartaka prešao na stadion „Karađorđe“ i za Vošu odigrao 49 utakmica.

0
0

Komentar(1)

  1. Stefan каже:

    Karijeru je poceo u Buducnosti iz Dobanovaca.Bravo Arandjele!

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...