0

RETKO VIĐENO: Njukasl igra drugo poluvreme sa igračem manje, a nije zbog kartona… evo o čemu se radi

Objavljeno: 01.01.20 u 17:47

Fudbaleri Njukasla imaju zaostatak već na poluvremenu, a nakon ovog detalja, teško će uspeti da ga nadoknade.

Perez je u 36. minutu Lesteru doneo prednost, da bi Medison tri minuta kasnije povisio na 2:0 za goste. U završnici prvog poluvremena za domaćina tek kreću pravi problemi. Stiv Brus je bio primoran da napravi dve izmene.

Zbog povrede na teren ušli Jedlin i Kraft, a povređeni Vilijem i Mankiljo morali su van terena. Odmah na početku drugog poluvremena trener domaćih pravi i treću izmenu, Šelvi je zbog povrede izašao, a ušao je Longstaf.

Da stvar bude gora nakon šest minuta povredio se i Fabijan Šer, a domaćin će meč privesti kraju sa igračem manje… Njukasl je tako za manje od 20 minuta ostao bez četvorice fudbalera zbog povrede….