Domaći fudbal Evropske lige Fudbal The Best Of Top News Transferi
16:45 08.08.2019.

NESVAKIDAŠNJE: Nekadašnjem treneru Partizana pre debija uručen otkaz!

Odlučio se nekadašnji trener Partizana da se oproba u inostranstvu, ali taj pokušaj neće pamtiti po dobru!

Prvi inostrani angažman Gordan Petrić neće pamtiti po uspehu tima, niti po seriji dobrih rezultata, a ni porazima. Njegova epizoda u AEL-u iz Larise završena je pre zvaničnog debija na klupi ovog tima.Nekadašnji odbrambeni fudbaler Partizana je u maju potpisao dvogodišnji ugovor sa ekipom iz Larise, a na njegovo insistiranje stigla su i određena pojačanja poput Nikole Stankovića i Borivoja Ristića iz Radničkog.

Petrić je platio ceh nešto lošijim rezultatima u pripremnom periodu, a čelnici AEL-a odlučili su se na nesvakidašnji korak. Dali su otkaz treneru koji tako nije dobio priliku da zvanično debituje na klupi grčkog prvoligaša.

Petrić je trenersku karijeru počeo u Bežaniji, potom je bio pomoćni trener u reprezentaciji Srbije, nakon čega je vodio Sinđelić i Zemun, potom Čukarički, Rad, a nakon toga bio je pomoćnik Zoranu Mirkoviću u Partizanu.

Foto: M. Todorović / FK Partizan

0
0

Komentar(1)

  1. Miloš каже:

    Prvo, čovek je gradjevinski radnik i investitor. Čovek zida zgrade po Beogradu. Kakav on trener, daj bre vi i vaši poluobavešteni novinari… Daj bre može li meko u ovoj zemlji da napiše istinu. Gordan Petrić je investitor. Zida zgrade po Beogradu

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Ko osvaja ABA ligu ove sezone?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...