0

SLS: Drinčićeva lepotica iz ugla ‘leta’ projektila, slavili Radnički i Čukarički (SVI GOLOVI)

Objavljeno: 30.03.19 u 19:05

U dva meča 28. kola Superlige Srbije pobede su zabeležile ekipe Radničkog iz Niša i Čukaričkog, čime je nastavljena borba za titulu i Evropu.

Serija ‘Reala sa Nišave’ nema kraja. Radnički je u 28. kolu Superlige Srbije sa 2:0 pobedio Rad i opet se približio lideru Zvezdi na samo četiri boda sa utakmicom više. Bila je to deseta vezana pobeda čete Nenada Lalatovića.

‘Građevinare’ je već u 2. minutu načeo najbolji strelac Superlige Srbije Haskić. Tri boda je evrogolom potvrdio Nikola Drinčić iz slobodnog udarca u 69. minutu, pogledajte projektil iskusnog veziste:

Čukarički je na svom terenu sa 2:0 bio bolji od Radnika iz Surdulice 2:0. Oba gola za ‘brđane’ postigao je Ognjen Mudrinski. Prvo je bivšem napadaču Crvene zvezde asistirao Luka Stojanović u 28. minutu, a potom u 37. minutu i reprezentativac Srbije Miroslav Bogosavac.