0

Ronaldov hettrik potopio Hetafe

Objavljeno: 27.01.13 u 14:04

ronaldo

Real Madrid je u prvom meču dana u okviru 21. kola Primere savladao Hetafe sa 4:0, a svi golovi su postignuti u drugom poluvremenu. Realu je bilo potrebno samo 19 minuta da postigne četiri pogotka, a sve je započeo Serhio Ramos u 53. minutu.

Zatim je usledilo magičnih deset minuta Kristijana Ronalda, koji je prvo dao gol levom, pa glavom i na kraju desnom sa bele tačke. Hetafe nije imao ni promil šanse na ovom susretu. Kasiljasa je naravno menjao Adan, a novajlija Dijego Lopez je bio na klupi.

Real je ostaje treći na tabeli sa 43 boda, dok je Hetafe 11. sa 26 bodova. Kraljevskom klubu predstoji prvi meč polufinala Kupa kralja protiv Barselone na Bernabeu.