0

SERIJA A: Milan opet tuguje, Lacio se spasio poraza u četvrtom minutu nadoknade (VIDEO)

Objavljeno: 25.11.18 u 20:20

Fudbaleri Lacija i Milana su u derbiju 13. kola Serije A remizirali u Rimu rezultatom 1:1 (0:0).

U prvom poluvremena ovog susreta na ‘Olimpiku’ jedino vredno pomena bila je stativa koju je pogodio Hakan Čalhanoglu. Nije imao sreće kod vrlo dobrog šuta.

Epitet ‘derbija’ ova dva tima opravdala su u poslednjih 20 minuta. Nakon šanse koju je za Lacio propustio Valas, odnosno, odbranio je Donaruma, Milan je poveo golom Kesija. Igrao se 78. minut.

Od tog momenta su ‘nebesko-plavi’ krenuli u totalnu ofanzivu i nagrada im je stigla u četvrtom minutu nadoknade, što je još bolnije za gostujući sastav.

Korea je postao junak Lacija, a Milan je još jednom propustio priliku da kruniše dobru igru, i pored toga što je bio oslabljen povredama nekoliko važnih igrača.