0

LIGA ŠAMPIONA: Tadić doneo remi Ajaksu, Real brutalan, Sitijeva pobeda uz ogromnu mrlju

Objavljeno: 07.11.18 u 23:09

U mečevima koji su počeli u 21 čas pobede su zabeležili Mančester Siti, Real Madrid i Bajern, Dušan Tadić je doneo remi Ajaksu protiv Benfike, dok je Hofenhajm sa igračem manje nadoknadio 0:2 na gostovanju u Lionu.

Fudbaleri Ajaksa odigrali su 1:1 protiv Benfike, a strelac izjednačujućeg gola bio je Dušan Tadić u  61. minutu. Prethodno, Benfika je preko Žonasa došla do prednosti u 29. minutu.

U drugom meču E grupe, Bajern je bez problema savladao AEK iz Atine sa 2:0, uz dva gola Levandovskog, od čega je prvi bio sa bele tačke.

Siti je posle početnog poraza od Liona došao do treće vezane pobede, i to nad Šahtjorom 6:0, uz het trik Gabrijela Žezusa, ali i neverovatnu grešku arbitra Kasaija, koji je nakon što je Sterling šutnuo zemlju i pao u kaznenom prostoru Ukrajinaca dosudio penal pri rezultatu 1:0.

U okviru iste grupe, Lion je vodio 2:0 protiv Hofenhajma, imao igrača više, ali je nemački tim uspeo da dođe do remija – 2:2.

Grupa G donela je gostovanje Reala u Češkoj Viktoriji Plzenj, i Madriđani su lako slavili, 5:0.