0

SERIJA A: Lacio napokon pobedio (VIDEO)

Objavljeno: 16.09.18 u 20:10

Posle dva vezana poraza Lacio je najzad upisao pobedu u Seriji A i to na gostovanju novom prvoligašu.

Četa Simonea Inzagija je posle dva poraza najzad trijumfovala. Lacio je u prvom kolu poklekao u Rimu protiv Napolija, a potom i protiv Juventusa u Torinu. Sada je pao Empoli u gostima.

Bila je ovo sve sem dobra utakmica. Bez kolosalnih šansi, tvrdo, dovoljno da Rimljani slave sa 1:0. Gol odluke postigao je Parolo u 47. minutu. Kod akcije za gol učestvovao je i Sergej Milinković-Savić koji je uposlio na levom boku Lulića, ovaj je zavrnuo loptu na ‘peterac’, ali je ona uz dosta sreće stigla do Parola, a ovaj je smestio u mrežu.

‘SMS’ je na terenu proveo 67. minuta kada ga je zamenio Korea. Dušan Basta je utakmicu odgledao sa klupe. Lacio u sledećem kolu dočekuje Đenovu.