0

SERIJA A: Napoli kidisao na gol, ali je samo jedna lopta pogodila cilj – Zvezda ima šansu (VIDEO)

Objavljeno: 15.09.18 u 20:01

U drugoj utakmici 4. kola italijanske Serije A Napoli je savladao Fiorentinu na ‘San Paolu’ rezultatom 1:0 (0:0).

Fudbaleri Napolija zapali su u manju krizu pred reprezentativnu akciju, to je pokazao i poraz od Sampdorije (3:1), ali su uspeli da se vrate na pobednički kolosek uoči početka sezone u Ligi šampiona i otvaranja na ‘Marakani’ protiv Crvene zvezde u utorak.

Tim Karla Ančelotija je večeras u potpunosti dominirao protiv Fiorentine, imao veliki posed lopte i 19 šuteva ka golu rivala, ali je samo jedan pogodio cilj.

Učinio je to Lorenco Insinje u 79. minutu na asistenciju Arkadijuša Milika i bio je to prelomni momenat za ishod meča.

Ovaj meč definitivno je pokazao da će Zvezda imati šansu protiv Napolitanaca koji nisu u formi, ali na igrače uvek inspirativno deluju ‘zvezdice’ Lige šampiona.

Valja napomenuti da je u timu Napolija ceo meč odigrao Nikola Maksimović, a da je za goste iz Firence od prvog do poslednjeg minuta na terenu bio Nikola Milenković.