0

SERIJA A: Sasuolo je ‘preveliki zalogaj’ za Inter

Objavljeno: 19.08.18 u 22:45

Poslednje četiri utakmice današnjeg programa prvenstva Italije su završene.

SPAL, Empoli i Sasuolo osvojili su po tri boda, dok su Parma i Udineze podelili bodove.

Nije mnogo uzbuđenja viđeno u duelu Bolonje i SPAL-a. Gosti su slavili minimalnim rezultatom, a pobedonosni gol postigao je Slovenac Jasmin Kurtić na asistenciju Felipea u 71. minutu igre, dok je Nagi u timu Bolonje isključen pred sam kraj meča.

Empoli je na svom terenu upisao prva tri boda u novoj sezoni. Golove su postigli u 14. minutu reprezentativac Bosne i Hercegovine, Rade Krunić koji je sjajno ispratio akciju svoje ekipe i Kaputo na asistenciju Zajca u 52. minut igre.

Od ova četiri meča najzanimljiviji je bio onaj koji nije imao pobednika. 2:2 ishod je meča između Parme i Udinezea, domaći su poveli u 43. minutu golom Inglesea, da bi u 59. Barila povisio na 2:0. Da sve nije gotovo sa bele tačke najavio je De Paul u 65. minutu igre, a izjednačenje gostima donosi Fofana na asistenciju Samira u 69. minutu igre.

Najveće iznenađenje viđeno je u duelu Intera i Sasuola. Domaćima je pobedu doneo Berardi u 27. minutu igre golom sa bele tačke. Imali su gosti više šansi, bolji posed, jaču statistiku, ali sve to bilo je nedovoljno da se barem bodovi podele.