1

PREMIJER LIGA: Benitez odabrao pogrešnog igrača za penal u 96. minutu

Objavljeno: 18.08.18 u 16:11

‘Svrake’ su u šestom minutu nadoknade imale priliku za trijumf na gostovanju Kardifu, ali je Kenedi očajno izveo jedanaesterac.

U prvom meču drugog kola engleske Premijer lige nismo videli golove. Kardif – Njukasl 0:0.

Velški tim i ekipa sa ‘Sent Džejms Parka’ odigrale su dosta tvrdu utakmicu, tipičnu ‘ostrvsku’, a taman kada su svi već mislili da će se meč završiti bez pogodaka, dosuđen je penal za goste u 96. minutu.

Odgovornost je preuzeo Kenedi, do tada verovatno najgori igrač tima Rafe Beniteza na terenu, ali mu je španski stručnjak dozvolio da to učini.

I to je bila greška, učinio je to očajno, pročitao ga je golman Kardifa Nil Eteridž i odbranio je bod za svoj tim.