Domaći fudbal Evrokupovi Fudbal The Best Of Top News
22:22 13.07.2018.

POTVRĐENO EKSKLUZIVNO PISANJE HOTSPORTA: Saga je gotova, Boaći ponovo Zvezdin!

Richmond Boakye UEFA Europa League football match between Crvena Zvezda and Koln in Belgrade, Serbia on December 7. 2017. Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Dileme više nema, Ričmond Boaći će i u narednoj sezoni nositi dres Crvene zvezde!

Fudbaler iz Gane će, kao što smo već najavili, zadužiti opremu Crvene zvezde. Ipak, Boaći u Zvezdi neće provesti samo narednih šest meseci, već će kao pozajmljen fudbaler Đangsu Suninga crveno-beli dres nositi u narednih godinu dana. 

Tačnije, do 30. juna 2019. Zvanična potvrda trebalo bi da usledi sutra.

Podsećamo, Boaći je u Crvenu zvezdu stigao iz italijanske Latine na pozajmicu krajem januara 2017. i odmah se istakao kao vrsni golgeter, što je potvrdio i tokom naredne sezone, na ukupno 48 mečeva postigavši čak 39 golova.

U februaru prošle godine pojačao je kineskog superligaša, ali je dolaskom nekadašnjeg reprezentativca Italije Edera Martinsa postao višak, pa će i Zvezda i Boaći imati višestruku korist od obnovljene saradnje.

Na tragu informacije – Mirko Marković, Nikola Martać

 

0
0

Komentari

  1. Dejo kaže:

    To je posao, prodaš igrača za velike pare, a ubrzo ga vratiš za mnogo manje. Bravo za upravu tako se klub vodi, a ne kao prošle uprave što su radile

    0
    0
  2. Cvetko kaže:

    Kakav panj! Znači biće penala na kamare…

    0
    0
  3. Estradni patriota Vilotije kaže:

    „Ljudska glupost je beskonačna kao svemir, ali za svemir nisam siguran“ (Albert Ajnštajn)

    0
    0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...