0

PRIMERA: Španci se raspucali, dve utakmice – 11 golova!

Objavljeno: 10.05.18 u 00:07

Dva meča španske Primere odigrana su večeras, pobede su upisali Barselona i Sevilja.

Sevilja je napravila veliki rezultat pošto je na svom terenu sa 3:2 porazila Real Madrid.

Na poluvremenu su igrači sa ‘Ramon Sančez Pishuana’ imali prednost od dva gola nakon što je Ben Jeder doneo vođstvo, a Meksikanac Lajun ga duplirao u finišu prvog dela igre.

Apsolutni tragičar utakmice bio je Serhio Ramos. Španski defanzivac je prvo u 58. minutu promašio penal, da bi u 84. postigao autogol i doneo prednost od 3:0 Sevilji. Međutim, domaćin je umalo prokockao ubedljivo vođstvo.

Majoral je u 87. smanjio na 3:1, da bi se delom Ramos iskupio u četvrtom minutu nadoknade kada je ponovo izveo jedanaesterac, i bio precizan. Međutim nije bilo dovoljno vremana kako bi Madriđani izvukli bod u Sevilji.