0

SERIJA A: SMS srušio Torino i doveo Lacio na prag Lige šampiona! (VIDEO)

Objavljeno: 29.04.18 u 22:45

Fudbaleri Lacija nalaze se nadomak plasmana u Ligu šampiona, nakon što su večeras kao gosti bili bolji od Torina rezultatom 1:0.

Jedini pogodak na utakmici postigao je srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić, koji je na taj način „nebesko-pavima“ doneo četiri boda prednosti u odnosu na petoplasirani Inter, koji je sinoć u poslenjim minutima prosuo pobedu protiv Juventusa.

Popularni SMS je u u 56. minutu odlično skočio nakon kornera koji je sa leve strane izveo Luis Alberto i udarcem glavom, sa prve stative, savladao Salvatorea Sirigua i tako ispostaviće se doneo svom tim izuzetno važnu pobedu.

Do kraja utakmice srpski fudbaler je mogao još bar jednom da se upiše u strelce, ali promene rezultatata više nije bilo.