0

SERIJA A: U Italiji nije gotovo, Kulibali srušio Juve, Napoli na ‘minus jedan’ (VIDEO)

Objavljeno: 22.04.18 u 23:20

U velikom derbiju 34. kola Serije A, Napoli je kao gost srušio Juventus 1:0 (0:0) i ostao četiri kola pre kraja u trci za titulu.

Juve je imao meč loptu u ruci, da je večeras slavio na svom stadionu bio bi nikad bliži odbrani trona, ali Kulibali je 90. minutu utišao Torino.

‘Stara dama’ je prva pripretila na ovom meču, Pjanić je izveo slobodan udarac, a lopta je pogodila stativu. Nedugo zatim uzvratio je Napoli preko Hamšika, ali promene rezultata nije bilo. Gosti su do gola stigli u 38. minutu preko Insinjea, ali je sudija podigao ofsajd poziciju.

Odluka je pala u 90. minutu kada je Kaljehon izveo korner, a Kulibali zakucao loptu u mrežu – 0:1. Juventus je i dalje prvi sa 85 osvojenih bodova, dok je Napoli drugi sa bodom manje. U sledećem kolu ‘stara dama’ gostuje Interu, dok Napoli ide u Firencu.

ITALIJA 1 – 34. KOLO

SPAL – Roma 0:3 (0:1)