0

SLS: Čuka razbila Spartak u dvoboju za Evropu, blistao Docić

Objavljeno: 01.04.18 u 19:15

Fudbaleri Čukaričkog su u jednom od derbija kola 28. kola Superlige Srbije, kao domaćini ubedljivo savladali ekipu Spartaka rezultatom 4:1.

Apsolutni heroj pobede „brđana“ na ovom susretu bio je Marko Docić, koji je sa het-trikom srušio Subotičane u direktnom duelu za mesto koje dogodine vodi u Evropu.

Prva dva pogotka veziste Čukaričkog došla su nakon penala i to u 13. i 45. minutu, a između ta dva gola izjednačenje gostima je doneo Aranđel Stojković.

Prvo poluvreme završeno je vođstvom domaćina od 2:1, a u nastavku se Docić ponovo našao u centru pažnje pošto je u 71. minutu postigao i treći pogodak kojim je praktično razrešio dileme oko pitanja pobednika.

Konačan rezultat utakmice postavio Asmir Kajević tri minuta pre kraja i tako zaokružio sjajno izdanje ekipe Nenada Lalatovića, koja je zabeležila prvu pobedu nakon tri kola.