0

SUPERLIGA: Nova goleada na otvaranju kola, pet pogodaka na krovu (FOTO)

Objavljeno: 23.02.18 u 19:02

Ekipa Voždovca je nakon početnog poraza u ovoj polusezoni ostvarila trijumf od 3:2 nad Napretkom.

Tim iz Kruševca ponovo dobro golgeterski raspoložen, ali ovoga puta nije ostvaren trijumf.

Što se efikasnosti tiče u ovoj otpočeloj polusezoni, Napredak je na dva meča postigao šest golova, ali je i primio isto toliko. Strelac prvog gola u Petrovićevoj mrežio bio je Nikola Srećković već u 12. minutu utakmice. U 29. je Duronjić povisio na 2:0, da bi prednost smanjio Ndiaje na deset minuta do kraja poluvremena.

U drugi deo meča su obe ekipe ušle napadački, dobar ritam na Dušanovcu ali nije bilo golova. Sve do 80. minutu kada je mladi Srećković ponovo zatresao mrežu Napretka, da bi već u sledećem napadu i senegalski napadač Ibrahima Ndiaje upisao svoj drugi pogodak danas. Sa sve sudijskom nadoknadom tim iz Kruševca je imao oko deset minuta da dođe do remija, ali nije uspeo.

SRBIJA 1 – 24. KOLO