0

SERIJA A: Goleada u Đenovi, Lacio u finišu isčupao sva tri boda (VIDEO)

Objavljeno: 17.09.17 u 23:10

Fudbaleri Lacija slavili su na neugodnom gostovanju u Đenovi rezultatom 3:2 (1:0) u 4. kolu italijanske Serije A.

Ćiro Imobile je još jednom junak Lacija. ‘Nebesko plavi’ su na krilima reprezentativnog napadača stigli do super važne pobede po sličnom receptu kao što su to učinili pre tri dana u Holandiji protiv Vitesea.

Najpre je Lacio poveo preko Bastosa, čiji je gol bio jedini u prvom poluvremenu. Zatim su na početku drugog domaćini izjednačili golom Pjetra Pelegrija, da bi novo vođstvo gostima doneo Ćiro Imobile.

Ova dva igrača bili su još po jednom strelci do kraja meča. Pelegri je samo tri minuta kasnije ponovo vratio egal, da bi u 82. minutu Imobile još jednom pogodio i doneo trijumf Lacijalima.

(Izvor: youtube / HIGHLIGHTS OF FUTBOL)