0

SLS: Bodovi sa Banovog brda odoše za Surdulicu, trijumf Voždovca (FOTO)

Objavljeno: 13.09.17 u 20:10

Odigrani su prvi mečevi 9. kola Superlige Srbije, a možda najveće iznenađenje predstavlja pobeda Radnika nad Čukaričkim, dok su po tri boda osvojili još Voždovac i Radnički Niš.

Čukarički je rezultatom 2:1 pred svojim navijačima ostao bez bodova protiv Radnika, a strelci su bili mladi Kopitović, koji je autogolom doveo Radnik do prednosti u 12. minutu i štoper gostuju Mićić u završnici prvog dela. Mogao je Čukarički da dođe do poravnanja, ali u 20. minutu Brđani nisu iskoristili penal, da bi u 77. minutu Puškarić smanjio na 2:1, što je ostao i konačan rezultat.

U preostala dva meča, Voždovac je sa 2:1 odneo pobedu iz Kruševca, dok su Nišlije trijumfovale protiv Borca iz Čačka golom Miladinovića u 2. minutu. „Zmajevi“ su poveli preko Lukovića u 28, na 1:1 poravnao je Sekidika u 59, a do pobede su stigli gosti u 82. minutu.