TimeOut Ostali sportovi
14:05 05.09.2017.

PROVOKACIJA ILI ‘SLUČAJNOST’: Zastave tzv. Kosova i Srbije jedna pored druge na tribinama! (FOTO)

Mislili smo da nije realno da se ovakva slika vidi na bilo kom sportskom borilištimu, ali i to je, evidentno, itekako moguće.

Ovih dana u prestonici Makedonije, Skoplju, održava se prvenstvo Evrope u kik-boksu za kadete i juniore. Srbija ima oko 30 svojih predstavnika, a zbog blizine mesta održavanja takmičenja, naravno, i svoje navijače.

Međutim, slika koju smo danas videli na tribinama dvorane u Skoplju tera nas da se zamislimo i zapitamo da li se radi o svojevrsnoj političkoj provokaciji ili samo pukoj ‘slučajnosti’.

Naime, na jednom delu tribina, jedna do druge, osvanule su zastave samoproglašene Republike Kosovo i Srbije, što je do sada bilo vrlo teško videti na sportskim borilištima, ali i drugim javnim mestima.

Zaista nesvakidašnja scena.

0
1

Komentar(1)

  1. Sasa каже:

    sramota

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...