0

Malaga pala u Galiciji

Objavljeno: 05.01.13 u 22:35

Pici

U meču 18. kola Primere Deportivo La Korunja je na svom Riazoru bila bolja od Malage sa 1:0 i tako uspela da pobegne sa dna tabele – fenjer su makar na kratko prepustili Osasunu koja ima 14 bodova.

Meč je rešen u 57. minutu kada je Pici majstorski izbacio iz igre Martina Demikelisa, poslao ga je lepo po burek i to na stadion Rosaleda, a zatim lepim udarcem u bliži ugao matirao Kabaljera. Imala je Malaga svoje šanse i kod rezultata 0:0, a zatim i da dođu do izjednačenja, ali su velike prilike propustili Santa Kruz i Isko.

Malaga ostaje četvrta sa 31. bodom, koliko ima i Betis, a bod manje Levante, dok je La Korunja sada došla do 15. boda i ovaj trijumf će im mnogo značiti u nastavku sezone.