Košarka Evroliga
23:00 26.04.2017.

EL, TOP 8: Real i Efes na korak do fajnal-fora (VIDEO)

FOTO: Eurohoops

Košarkaši Reala iz Madrida i Anadolu Efesa došli su na korak od plasmana među četiri najbolje ekipe nakon pobeda nad Darušafakom, odnosno Olimpijakosom.

Nakon što je Darušafaka zabeležila pobedu u Madridu u prošlom kolu, Real je uzvratio na pravi način. Iako je uprvih nekoliko minuta bilo neizvesno, Madriđani su preuzeli kontrolu meča, da bi krajem treće četvrtine otišli i na plus 19.

Darušafaka nije mogla više od neizvesne završnice, pa je Real stigao do trijumfa 88:81 i poveo sa 2:1.

Najefikasniji su bili Džejsi Kerol sa 21 poenom, Akojon sa 18, dok je Dončić ubacio 13. Sa druge strane, Žižić je brojao do 20.

(Youtube/Euroleague Basketball)

U meču odigranom ranije, Efes je trijumfom nad Olimpijakosom stigao do prednosti od 2:1, pa će pred svojim navijačima imati šansu da obezbedi odlazak na završni turnir.

(Youtube/Euroleague Basketball)

 

 

 [stextbox id=“hotsport_text_box“]

EVROLIGA, TOP 8:

Utorak:

Fenerbahče – Panatinaikos 79:61 – 3:0 u seriji

Baskonija – CSKA Moskva 88:90 – 0:3

Sreda:

Efes – Olimpijakos 64:60 – 2:1

Darušafaka – Real Madrid 81:88 – 1:2

[/stextbox]

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...