0

SLS: Vojvodina pregazila Metalac u poslednjem meču 26. kola

Objavljeno: 13.03.17 u 18:39

Fudbaleri Vojvodine bili su bolji od Metalca sa 3:0 u utakmici 26. kola Superlige Srbije.

Novosađani su nastupili bez Melega, a junak pobede bio je Filip Malbašić.

On je dva puta pogađao mrežu ekipe iz Gornjeg Milanovca, u 15. i 85. minutu, dok je Aleksandar Paločević „uglavio“ svoj pogodak između ova dva, u 73. minut.

Povela je Vojvodina nakon sjajnog duplog pasa Trujića i Malbašića, koji je lagano pogodio pored Belića.

Metalac je mogao do izjednačenja u 32. minutu, ali dobar šut Bondarenka uspeo je da ukroti Rockov.

U drugom poluvremenu imala je Voša šanse da poveća prednost, ali Spremo i Malbašić nisu bili precizni, da bi sa druge strane Bondarenko po drugi put promašio dobru šansu, nakon čega je stigla kazna.

Prvo je Paločević iz slobodnog udarca povećao na 2:0, da bi Malbašić pet minuta pre kraja potvrdio 18. pobedu svoje ekipe u ovoj sezoni.