7

LUDNICA, LEGENDA, MA NAZOVITE KAKO HOĆETE: Barselona za tri minuta dala tri gola, PSŽ ispao nakon završnice koja će se večno pamtiti! (VIDEO)

Objavljeno: 08.03.17 u 22:55

Početkom 88. minuta Barselona je vodila sa 3:1, ali je ukupni rezultat bio 5:3 za PSŽ. Onda je krenula magija.

Nejmar je u 88. minutu iz slobodnog udarca postigao pogodak za 4:1.

(Youtube/Real Madrid)

Dva minuta kasnije, 5:1, strelac – ponovo Nejmar iz jedanaesterca.

Neymar Goal HD – Barcelona 5-1 PSG – 08.03.2017 by jackeddine

A onda poslednji minut, faul, odlazak Ter Štegena u kazneni prostor PSŽ-a, faul nad golmanom Barselone nakon oduzete lopte na tridesetak metara od gola, te ponovljeni centaršut Nejmara i – pogodak Roberta za nešto što do sad nikome nije pošlo za rukom.

by Bayeo

Barselona je postala prvi tim koji je prestigao 4:0. Barselona je, takođe, prvi tim koji je tri minuta pre kraja imao tri gola zaostatka, da bi na kraju trijumfovao.

Šta reći sem – Barselona. Čarobnjaci. Smislite već i sami. Šta god rekli, nećete pogrešiti, jer ovakav tim svet ne pamti.

LIGA ŠAMPIONA, 1/8 FINALA – REVANŠI

Utorak:

Napoli – Real Madrid 1:3 (1:0) – prvi meč

1:3

(Mertens 24 – Ramos 51, Mertens 57 ag, Morata 90+1)

Arsenal – Bajern 1:5 (1:0) – 1:5

(Volkot 20 – Levandovski 55 pen, Roben 68, Košta 78, Vidal 80, 85)

Sreda:

Barselona – PSŽ 6:1 (2:0) – 0:4

(Suarez 3, Kurzava 40 ag, Mesi 50 pen, Nejmar 88, 90 pen, Roberto 90+5 – Kavani 62)

Borusija Dortmund – Benfika 4:0 (1:0) – 0:1

(Obamejang 4, 61, 85, Pulišić 59)

Utorak, 14. mart:

20.45 Juventus – Porto (2:0)

20.45 Lester – Sevilja (1:2)

Sreda, 15. mart:

20.45 Atletiko Madrid – Bajer Leverkuzen (4:2)

20.45 Monako – Mančester siti (3:5)

0
0
7 Komentara
  1. Jedan penal poklonjen, drugi je sumnjiv i 5 nepotrebnih minuta nadoknade (trebalo 3 najviše 4 min.) i u 95. je pao gol. Bez ovakve pomoći sudije opet (sjetite se Čelzija prije par godina i još nekih drugih…) Barselona ne bi mogla dalje. Šte reći osim UEFALONA….

0
    0
  2. jedan penal , poklonjen, jedan regularan…
    show must go on, chuda su najveci biznis, zato je u efa rekla sudiji da progleda kroz prste barsi…narod voli kada se desi cudo i @nebo se otvori@

0
    0
  3. 1 penal poklonjen jedan regularan. Ekipa kojoj napad bleji u 25m ispred svog gola 70 minuta ne zasluzuke da prodje dalje ma koji rezultat branila!!!

0
    0
  4. Уефалона!!!
    Иако су играчи монака дебили кад могу да прокоцкају предност од 4:0 ипак су судије одрадиле своје.

0
    0
  5. Svaka cast za ovaj finis ali dva izmisljena penala su previse u ovom takmicenju,pravi vetar u ledja.A onaj strucnjak na RTS se ubi da dokaze kako jesu postojali,mada je vise nego smesno kako su svirani.PSZ je najvise sam kriv sto nije prosao,onoliko glupih golova da prime,pa promasenih nekoliko kolosalnih sansi i na kraju pocetnicka igra u odbrani.Ekipa koja primi 6 gola u LS ne zasluzuje da prodje dalje a isto vazi i da su 5 primili sa ovako skupim timom.