Fudbal Evropske lige
14:15 27.02.2017.

NAMAZANI SVIM BOJAMA: Ovo su previše jeftini trikovi za klub koji nazivaju kraljevskim! (VIDEO)

Nije prvi put da se fudbaleri madridskog Reala koriste ovakvim trikovima u kojima nema ničeg u skladu sa nadimkom koji nose.

Fudbaleri Reala su se na meču sa Viljearealom poslužili već oprobanim receptom za iznuđivanje nepostojećih faulova, a prosto je neverovatno kako su sudije ponovo to progutale.

Naime slično kao u situaciji kada su protiv Sevilje iznudili jedanaesterac, tako što je Modrić sa leđa oborio Rodrigeza, sada su na sličan način prekršaj za svoj tim iznudili Geret Bejl i Kejlor Navas, samo sa daleko blažim posledicama po protivnika.

Naime prilikom kornera koji su izveli igrači „žute podmornice“ Velšanin je u svom petercu oborio svog golmana, a sudija je po automatizmu odsvirao faul nad čuvarem mreže i dodelio loptu Realu.  Zaista neverovatno.

Izvor:Youtbe/Xavi kaxtill

A evo i situacije iz pomenutog meča sa Seviljom.

Izvor:Youtube/Football Life

0
0

Komentari

  1. don silvio kaže:

    Ko ti je kriv sto navijas za farselonu

    0
    0
    1. Realno kaže:

      Taj isti sudija je toj „farseloni’ nekoliko utakmica ranije ponistio cist gol, protiv istog protivnika nije dosudio makar jedan od 3 penala koja su bili kada se u sesnastercu igrao rukomet a ne fudbal. Ne navijam za Barcu ali vec je postalo smesno koliko se Realu gleda kroz prste i suudi nesto sto nisu zasluzili.

      0
      0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...