0

PREMIJER LIGA: Liverpul sapleten sa ‘bele tačke’,Siti sa igračem manje do pobede (VIDEO)

Objavljeno: 02.01.17 u 18:07

U 20. kolu Premijer lige Liverpul nije uspeo da zadrži kokrak za Čelsijem, pošto je kiksnuo na severu Engleske.

Očekivalo se da će četa Jurgena Klopa lako prebroditi gostovanje u Sanderlendu, ali na kraju 2:2. Dva puta je vodio Liverpul protiv ‘crnih mačaka’, ali je sudija Tejlor ‘pomogao’ domaćinu da dođe do boda. ‘Crveni’ su poveli golom Staridža u 19. minutu, ali je Defo izjendačio sa penala u 25. minutu. Liverpul je do nove prednosti stigao u 72. minutu, a strelac je bio Mane. Ipak, u 84. minutu novi penal za Sanderlend i gol Defoa za 2:2.

(Izvor: YouTube/Ruslan Guseinov)

Mančester siti je dočekao Barnli, a od 32. minuta imao je igrača manje na terenu, pošto je isključen Fernandinjo. Ipak, u 58. minutu Kliši je pogodio za 1:0. Samo četiri minuta kasnije Sterling je uposlio povratnika u tim Aguera, a ovaj povisio na 2:0. Do kraja utakmice brojčano jači Mi postigao je gol za 2:1. Kolarov je odigrao svih 90 minuta.

Sautempton našeg Dušana Tadića doživeo je poraz od Evertona 3:0.