0

SLS: Vojvodina pobedom ‘overila’ dobru jesen

Objavljeno: 14.12.16 u 20:15

Vojvodina je u Novom Sadu savladala Čukarički 2:0 (1:0).

Sve bitno desilo se između 45. i 65. minuta. Posle kornera lopta se u petercu Čukaričkog odbijala i odbijala, na kraju i od Trujića, koji je bio nepun metar udaljen od gola i lako je smestio u mrežu.

Čukarički je imao šansu početkom drugog dela, Regan Obeng je sa desetak metara pogodio golmana Kordića i to je bilo ključno da Beograđani ostanu bez bodova.

Usledila je stativa Ašćerića u 59, pa nepun minut kasnije dalekometna bomba Jovančića i prečka, da bi u 65. iz „treće sreće“ neumoljiv bio Malbašić za konačnih 2:0.

Do kraja je dobre prilike imao Paločević u 77. i 79. minutu za Lale, kao i Ožegović glavom u 87. minutu kada je siguran bio Kordić.