0

FOTO screenshot

PRIMERA: Pobeda Sevilje za nastavak agonije ‘slepih miševa’ (VIDEO)

Objavljeno: 26.11.16 u 22:51

Sevilja je u derbiju Primere ostvarila vrlo važnu pobedu protiv Valensije 2:1 (0:0).

Prvo poluvreme je proteklo bez ijedne ozbiljnije prilike.

Dosta bolja igra viđena je u nastavku utakmice, gde je postignuto tri gola. Nakon samo osam minuta igre u nastavku, Andalužani su zahvaljujući nespretnoj reakciji defanzica Valensije, Ezekjela Garaja, stigli do vođstva. Gosti su posle primljenog gola zaigrali dosta bolje i u 65. minutu posle odličnog pasa Kansela i odlične reakcije El Hadadija u kaznenom prostoru izjednačili na 1:1.

Ipak sva tri boda za ekipu Horhea Sampaolija i drugo mesta na tabeli doneo je Argentinac Nikolas Pareho posle sjajnog udarca izvan kaznenog prostora.