0

PREMIJER LIGA: Čelsi nastavio seriju pobeda (VIDEO)

Objavljeno: 26.11.16 u 21:32

Čelsi je večeras slavio u gradskom derbiju protiv Totenhema sa 2:1 (1:1) i tako nastavio seriju pobedu i sačuvao lidersku poziciju.

Totenhem je poveo već u 11. minutu preko Kristijan Eriksena i uspešno je čuvao svoje vođstvo u prvom poluvremenu. Međutim, odbrana je posustala možda i u najvažnijem trenutku na meču. Primili su gol u poslednjem minutu prvog poluvremena, pošto je Čelsiju iznenađenje doneo Pedro na asistenciju Nemanje Matića.

I drugo poluvreme je bio izjednačeno. Ali, ipak, za nijansu bolje snašao se Čelsi, koji je preko Viktora Mozesa u 51. minutu došao do sedme uzastopne pobede u Premijer ligi, sa kojom je sačuvao lidersku poziciju, uz bod više od Liverpula i Sitija.