0
ATP

KORAK PO KORAK: Novak ide dalje, Raonić pao uz mnogo muke

Objavljeno: 16.11.16 u 00:02

Miloš Raonić, teniser iz Kanade, propisno je namučio Novaka Đokovića u drugom meču završnog turnira Masters serije u Londonu, ali je Đoković, nakon dva taj brejka, rešio susret u svoju korist – 7:6, 7:6.

Đoković je uspešno odbranio brejk lopte u svoja prva dva servis gema, nakon čega je usledio period sigurne igre, pa je prvi set doneo taj brejk, gde je Đoković nakon velike borbe stigao do 8:6 i osvajanja prvog seta.

U drugom setu Novak je dva puta vodio, Raonić isto toliko puta vraćao brejkove, na kraju je imao i šansu da dođe do osvojenog seta u 12, gemu, ali je Đoković uspeo da se odbrani i u drugom taj brejku na meču stigne do 7:5 i plasmana u polufinale, pre kog mu sledi meč sa Gaelom Monfisom, poslednji u okviru grupe „Ivan Lendl“.