0

SERIJA A: Majstorija Pjanića za novu pobedu Juventusa, Milan slavio na Siciliji (VIDEO)

Objavljeno: 06.11.16 u 16:55

U 12. kolu Serije A, Juventus je kao gost savladao Kjevo u Veroni 2;1 (0:0), a istim rezultatom je slavio i Milan.

Mnogi su se pitali mogu li ‘leteći magarci’ bar malo da zakomplikuju italijansko prvenstvo? Odgovor je – ne. Juventus je slavio u Veroni sa 2:1. Juventus je poveo u 53. minutu kada je posle sjajne asistencija Kuadrada, Mandžukić pogodio za 0:1. U 66. minutu Kjevo je izjednačio. Strelac je bio veteran Pelisije iz penala. Ipak, tri boda „staroj dami“ doneo je Pjanić evrogolom iz slobodnog udarca u 75. minutu.

Milan je u gostima bio bolji od Palerma 2:1. ‘Rosoneri’ su poveli golom Susa u 15. minutu, Nesterovski je izjednačio u 71. minutu, ali je Lapadula doneo pobedu timu iz grada mode u 82. minutu.

Đenova je na svom ‘Luiđi Ferariju’ igrala 1:1 sa Udinezeom. Lazović i Ninković su u igru ušli u drugom poluvremenu, ali nisu uspeli da pomognu Đenovljanima da stignu do tri boda.