0

SLS: Vojvodina nastavlja ‘poteru’ za titulom, Radnik previše defanzivan u ‘srpskoj Atini’ (VIDEO)

Objavljeno: 04.11.16 u 19:01

U premijernom meču 15. kola Superlige Srbije Vojvodina je u Novom Sadu sa 2:0 (0:0) savladala Radnik iz Surdulice.

Gosti su na ‘Karađorđe’ došli po bod, sa jakom kocentracijom u odbrani i malo želje da napadne protivnika. Vojvodina je napala od samog početka, već u drugom minutu je šutirao pored gola Malbašić, ali i nedugo zatim je Meleg pogodio stativu. Imao je u 12. minutu šansu i Ašćerić. Gosti su pokušali preko Radovića atraktivno, ali promene rezultata nije bilo.

Vojvodina je povela u 45 minutu kada je posle prodora Malbašića i ubaca na peterac Ašćerić glavom pogodio mrežu. „Stara dama“ je do drugog gola stigla iz penala u 69. minutu. Strelac je bio Meleg. Do kraja utakmice Vojvodina je mogla i do trećeg gola preko mladog Zličića, ali je rezultat ostao nepromenjen.