1

SLS: Lep fudbal u Čačku, trijumf Radničkog iz Niša

Objavljeno: 15.10.16 u 20:37

Fudbaleri Borca iz Čačka i Spartaka iz Subotice odigrali su verovatno najzanimljiviji meč ove sezone, koji je završen čak 3:3.

U 12. kolu Superlige, Borac je vodio sa 2:0 golovima Zoćevića u 12. i Jovanovića u 21. minutu, ali je u 32. već bilo 2:2, kada je Milić postigao svoj drugi pogodak. Prethodno je pet minuta ranije smanjio na 2:1. Poptun preokret usledio je u 65. minutu preko Stojkovića, ali je Galvao sačuvao bod u Čačku golom u 77. minutu.

U Surdulici, Radnik je sa ubedljivih 3:1 došao do trijumfa nad Novim Pazarom, a golove su postigli Radović i Milinković dva, dok je jedini gol Novopazaraca delo Alivodića.

Do pobede je stigao i Radnički iz Niša, i to nad ekipom Bačke od 1:0. Strelac je bio Apostolović u 83. minutu.