0

PREMIJER LIGA: Čelsi do nogu potukao ‘lisice’ na krilima Nemanje Matića (VIDEO)

Objavljeno: 15.10.16 u 15:49

U premijernom meču 8. kola Permijer lige Čelsi je na Stamford bridžu savladao Lester 3:0 (2:0).

Mnogi su ga kritikovali i već mu spakovali kofer, ali je Antonio Konte uspeo da probudi „plavce“. To je najbolje na svojoj koži osetio Lester, koji je po četvrti put poražen u gostima. Igrao se 7. minut kada je Mozes izveo korner na prvu stativu, Matić petom uposlio Dijega Koštu, a ovaj matirao Šmajhela za 1:0. Do drugog gola Čelsi je mogao u 28. minutu kada je David Luiz pogodio stativu. Ipak, u 33. minutu spasa nije bilo, Matić je započeo akciju, a završio je Azar – 2:0.

I u drugom poluvremenu je Čelsi bio mnogo bolji. Pedro, Mozes i Matić su imali po šansu, ali je Šmajhel sva tri puta izašao kao pobednik. Ipak, u 80. minutu je Nigerijac Mozes iskoristio lošu postavku odbrane Lestera i postavio konačnih 3:0. Branislava Ivanovića nije bilo ni na klupi „plavaca“.

Chelsea vs Leicester City 3-0 Full Highlights… by golgolgol1